Каша зернова 100% рисова з 5-го місяця Hipp 200 г

200 г
 • Hipp
 • Виробник:  Hipp
 • Доступність:  На складі
 • Код товара:  1567372

136 грн.  175 грн.
 Знайшли дешевше?
   


Підтримка 24/7

Зв'язок з нами 24 години на добу

Безпечний спосіб оплати

100% безпечні платежі

При сумі заказу від 2000 грн. доставка безкоштовна!

Характеристики
 • Технические характеристики
 • Вага200 г
Опис
 • Опис

  Безмолочна органічна каша HiPP – це сухі пластівці з органічного рису, отримані за спеціальною технологією, які не вимагають варіння, а просто розводяться водою.

  Продукт низькоалергенний, на основі органічного рису, який добре засвоюється, містить вітамін В1 для кращого функціонування нервової системи.

  Рекомендації щодо вживання

  Безмолочна органічна каша "Рисова" HiPP може використовуватися як каша, а також як дієтичне харчування.

  Вживання як каша.

  Починайте давати кашу приблизно з 1 десертної ложки перед молочним годуванням. Поступово протягом кількох днів збільшуйте кількість до вікової норми (4-5 місяців - 50-150 мл, 7-8 місяців - 150-170 мл, 9-12 місяців - 180-200 мл). Наведені обсяги є орієнтовними, необхідний обсяг каші залежить від віку початку введення прикорму та апетиту дитини.

  Використання як дієтичного харчування.

  Рисове борошно органічної каші "Рисовий" НіРР виготовлене з рису особливого сорту і тому не тільки легко засвоюється, але й чинить закріплюючу, загущувальну та обволікаючу дію. Тому органічну кашу "Рисову" НіРР використовують для дієтичного харчування при розладах травлення, що супроводжуються проносом, а також як загусник молочного харчування при схильності до зригування.

  Приготування

  Безмолочна каша

  Скип'ятіть свіжу питну воду та охолодіть до температури 50°C. Покладіть у тарілку приблизно 2 ст. сухої органічної каші "Рисовий" НіРР. 100 мл кип'яченої води додайте до сухої каші та перемішайте. Залишіть кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші! Для приготування безмолочної каші із фруктами додайте невелику кількість низькоалергенного фруктового пюре НіРР (наприклад, "Перше дитяче яблуко"), перемішайте.

  Молочна каша

  1. Приготування із молочною сумішшю.

  Приготуйте 200 мл молочної суміші HiPP або іншої, до якої звикла дитина, як для пиття з пляшечки. Покладіть у тарілку 3-4 ст. сухої органічної каші "Рисовий" НіРР. Додайте до сухої каші приготовлену молочну суміш і перемішайте. Залишіть кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші!

  2. Приготування з молоком для старших дітей.

  Закип'ятіть 100 мл молока + 100 мл води, охолодіть до 50°C. Покладіть у тарілку 3-4 ст. сухої органічної каші "Рисовий" НіРР. Додайте|добавляйте| до сухої каші приготовлене молоко і перемішайте. Залишіть кашу на 1 хвилину для досягнення густої консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші!

  Каша для низькоалергенного харчування.

  Приготуйте 200 мл гіпоалергенної молочної суміші НіРР як для пиття з пляшечки. Покладіть у тарілку 3-4 ст. сухої органічної каші "Рисовий" НіРР. Додайте до сухої каші приготовлену гіпоалергенну молочну суміш і перемішайте. Залишіть кашу на 1 хвилину для досягнення необхідної консистенції. Перед годуванням перевірте температуру каші! Для низькоалергенного харчування кашу можна також готувати на воді або грудному молоці.

  Умови харчування

  Закритий пакет зберігайте в сухому, захищеному від прямого сонячного проміння місці при температурі від 3°С до 25°С.

  Відкритий пакет (упаковку) щільно закривайте та зберігайте у сухих та гігієнічних умовах за кімнатної температури, макс. 25°С.

  Вміст відкритого пакета використовуйте протягом 3-4 тижнів.

Технические характеристики
Вага 200 г

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.