Відбілююча головка для електричної зубної щітки BRAUN Oral-B 3D WHITE Maximiser EB18PRB-1 1шт.

-18%
NEW
  • Доступність:  На складі
  • Код товара:  04361

235 грн.  285 грн.
 Знайшли дешевше?
   


Підтримка 24/7

Зв'язок з нами 24 години на добу

Безпечний спосіб оплати

100% безпечні платежі

При сумі заказу від 1500 грн. доставка безкоштовна!

Опис

Відбілюючий наконечник для електричних зубних щіток Oral-B 3D WHITE Maximiser EB18PRB-1 був розроблений для інтенсивного видалення найстійкіших плям і відкладень. У поєднанні з коливально-обертально-пульсуючою технологією 3D Action забезпечує найвищу якість чищення зубів і дозволяє насолоджуватися здоровими яснами і відчуттям неймовірно гладких зубів. Відбілююча насадка Oral-B 3D WHITE Maximiser EB18PRB-1 ретельно полірує поверхню емалі, повертаючи зубам природну білизну та блиск.

Удосконалена система унікальних волокон відбілюючої головки Oral-B 3D WHITE Maximiser EB18PRB-1 адаптується до форми зубів, завдяки чому вона видаляє до 100% більше нальоту та очищає ретельніше, ніж звичайна ручна зубна щітка. Гнучкі волокна відбілюючого наконечника BRAUN Oral-B 3D WHITE Maximiser EB18PRB-1 проникають глибше в міжзубні та підясенні зони, що значно підвищує ефективність очищення та зменшення нальоту у важкодоступних місцях ротової порожнини. Гумка, розташована в центрі чистячої головки, полірує емаль, зменшуючи знебарвлення та відкладення. Робить зуби неймовірно гладкими та блискучими.

Насадка для відбілювання Oral-B 3D WHITE Maximiser EB18PRB

Форма відбілюючої насадки BRAUN Oral-B 3D WHITE Maximiser EB18PRB-1 створена за зразком кращих професійних стоматологічних інструментів для очищення ротової порожнини. Форма головки наконечника дозволяє волокнам точно покривати кожен зуб, регулюючи ефективність очищення відповідно до індивідуальних особливостей кожного користувача. Відбілююча головка Oral-B 3D WHITE Maximiser EB18PRB-1 швидко й ефективно видаляє найстійкіші поверхневі плями та відкладення, залишаючи ваші зуби бездоганно чистими та гладкими.

Відбілююча головка для електричної зубної щітки Oral-B 3D WHITE Maximiser EB18PRB-1 має спеціальні зелені волокна, які допомагають контролювати ступінь зносу головки. Це дозволяє підтримувати найвищу якість щоденного догляду за ротовою порожниною, оскільки використані волокна знижують ефективність очищення. Фахівці з питань здоров’я та гігієни порожнини рота рекомендують міняти насадки кожні 3 місяці з міркувань гігієни. Відбілюючий наконечник для електричної зубної щітки також слід замінити, коли його волокна деформуються. Деформована щетина знижує якість чищення і може дратувати ясна.


Відбілююча головка Oral-B 3D WHITE Maximiser EB18PRB-1 для електричних зубних щіток Oral-B

Усі насадки для електричних зубних щіток BRAUN Oral-B мають невеликий поворотний механізм, який вперше представив BRAUN Oral-B. Вони також мають м’які та закруглені волокна на кінцях і отримали дозвіл на використання в зубних щітках за результатами клінічних випробувань.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.