Нейтралізатор запаху Denkmit, 200 мл

200мл
  • Denkmit
  • Виробник:  Denkmit
  • Доступність:  На складі
  • Код товара:  270707

97 грн.  130 грн.
 Знайшли дешевше?
   


Підтримка 24/7

Зв'язок з нами 24 години на добу

Безпечний спосіб оплати

100% безпечні платежі

При сумі заказу від 2000 грн. доставка безкоштовна!

Характеристики
  • Технические характеристики
  • Вага200мл
Опис
Забезпечує свіжий аромат
Діє активно проти неприємних запахів
Для приємної атмосфери
Нейтралізатор запаху від Denkmit активно працює проти неприємних запахів. Неприємні запахи, напр. Б. у ванній, випари їжі на кухні або тютюн пахнуть, не тільки покриваючи, але ефективно нейтралізуючи. Для приємної атмосфери гарного самопочуття у всьому Вашому домі.
 
склад
Über 30% aliphatische Kohlenwasserstoffe. Unter 5% nichtionische Tenside. Enthält Duftstoffe.
 
попередження
НЕБЕЗПЕКА: надзвичайно займистий аерозоль. Контейнер з підвищеним вмістом тиску: може спалахнути при нагріванні. Якщо потрібна медична консультація, поставте таку упаковку або етикетку під рукою. Тримайте в недоступному для дітей місці. Перед використанням прочитайте мітку. Не вдихати аерозоль. Використовуйте тільки на вулиці або в добре провітрюваних приміщеннях. Не потрапляйте в очі, на шкіру або на одяг. Тримайте подалі від тепла, гарячих поверхонь, іскор, відкритого полум'я та інших джерел займання. Не палити. Не розпилюйте на відкрите полум'я або інше джерело займання. Не проколюйте і не спалюйте навіть після використання. Захищати від сонячного світла. Не піддавайте температурі вище 50 ° С. Інформація про склад: Більше 30% аліфатичних вуглеводнів. Містить аромати (LINALOOL, CITRONELLOL).
 
Правила використання елементів
Перед використанням добре встряхніть. Під час використання тримайте розпилювач у вертикальному положенні та розпилюйте протягом 2 - 3 секунд. Не направляйте безпосередньо на текстиль, оббивні матеріали або штори. Утилізуйте вміст / контейнер у віддалену компанію або муніципальний пункт збору. Люди, чутливі до ароматів, повинні використовувати цей продукт із обережністю. 
Технические характеристики
Вага 200мл

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.