Суміш суха молочна HiPP Combiotic 2, для дітей з 6 місяців, 600 г

600 г
 • Hipp
 • Виробник:  Hipp
 • Доступність:  На складі
 • Код товара:  1617232

816 грн.  938 грн.
 Знайшли дешевше?
   


Підтримка 24/7

Зв'язок з нами 24 години на добу

Безпечний спосіб оплати

100% безпечні платежі

При сумі заказу від 2000 грн. доставка безкоштовна!

Характеристики
 • Технические характеристики
 • Вага600 г
Опис

Опис

Важлива інформація:

 • Безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Перед початком споживання молочної суміші потрібна консультація лікаря. Можлива підвищена індивідуальна чутливість до компонентів продукту.
 • Як і грудне молоко, молочні суміші містять вуглеводи, що є важливим компонентом харчування дитини. Але тривалий або частий контакт із продуктами, що містять вуглеводи, може спричинити пошкодження зубів. Для збереження здоров'я зубів Вашу дитину не залишайте дитині пляшечку для тривалого ссання та привчайте її пити з чашечки якомога раніше. При появі перших зубів у Вашого малюка почніть гігієнічний догляд за ними щовечора після останнього годування.

HiPP «Комбіотик» 2 – для здорового росту та розвитку. На основі останніх наукових досліджень грудного молока наукові експерти HiPP з дитячого харчування розробили нове покоління молочних сумішей HiPP СOMBIOTIC, які найбільше відповідають потребам дитини у повноцінному харчуванні.

HiPP «Комбіотик» 2 має унікальну комбінацію складових:

 • Про біотики – пробіотичні культури лактобактерій L. fermentum, які входять до складу грудного молока, формують нормальну мікрофлору кишечника дитини та підтримують здорове травлення.
 • Пре біотики - харчові компоненти, що входять до складу грудного молока, підтримують розвиток пробіотиків та власної мікрофлори кишечника.
 • Омега-3 і Омега-6 - суміш незамінних жирних кислот, подібних до жирних кислот грудного молока, які необхідні для розвитку мозку і зору дитини.
 • Нуклеотиди – речовини, що входять до складу грудного молока та важливі для зміцнення імунітету.
 • Вітаміни, залізо та кальцій для забезпечення гармонійного розвитку дитини.

«Комбіотик» 2 не містить глютену, цукру та емульгаторів. Згідно з європейськими та українськими законодавчими вимогами до дитячого харчування, «Комбіотик» 2 виготовляють без барвників, без консервантів, без ароматизаторів, без ГМО. Основою молочних сумішей HiPP СОМБІОТИК є сертифіковане органічне молоко.


Використання «Комбіотик» 2:

 • з 6 місяців життя після суміші «Комбіотик» 1 як більш ситне харчування для задоволення потреб дитини в поживних речовинах, вітамінах і мікроелементах;
 • як заміна будь-якої іншої суміші для подальшого годування здорової дитини з 6 місяців;
 • для приготування молочних каш як молочної основи

З 10 місяців життя рекомендується перехід на суміш «Комбіотик»3.

Спосіб застосування

Просимо звернути особливу увагу на інструкцію з приготування молочної суміші. Неправильне приготування та довготривале зберігання готової до вживання молочної суміші може зашкодити здоров'ю Вашої дитини через можливість розвитку небажаних бактерій.

Тому завжди готуйте свіжу молочну суміш перед годуванням. Розведену суміш слід використовувати протягом однієї години. Не використовуйте залишки приготовленої молочної суміші.

Пляшечку, соску та насадку ретельно мийте та стерилізуйте.

Будь ласка, не підігрійте молочну суміш у мікрохвильовій печі через небезпеку перегріву.

 1. Скип'ятіть свіжу питну воду та охолодіть до температури 40 °C.
 2. Вилийте підготовлену воду у пляшечку для годування.
 3. Наповніть мірну ложку сухою сумішшю, зніміть надлишок тупим краєм чистого ножа або за допомогою коригувача наповнення мірної ложки на упаковці. Висипте рекомендовану кількість суміші в пляшечку для годування.
 4. Закрийте пляшечку і ретельно струсіть.
 5. Охолодіть готову молочну суміш до температури годування (приблизно 37 °C). Перевірте температуру!

Рекомендації щодо застосування

Кожна дитина індивідуальна, тому кількість молочної суміші на одне годування може різнитися. Наведені в таблиці обсяги готової суміші та кількість годівель є орієнтовними та залежать, насамперед, від ваги дитини, інтервалів між годуваннями та рекомендаціями лікаря.

На кожну мірну ложку без верху сухої суміші Комбіотик 2 додайте 30 мл кип'яченої води.

1 мірна ложка без верху = приблизно 4,7 г сухої суміші. Будь ласка, використовуйте мірну ложку лише з оригінальної упаковки!

Технические характеристики
Вага 600 г

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.