California Gold Nutrition, LactoBif, пробіотики, 5 млрд КУО, 60 вегетаріанських капсул

60 шт
 • IHERB
 • Виробник:  IHERB
 • Доступність:  На складі
 • Код товара:  CGN-00963

380 грн.  450 грн.
 Знайшли дешевше?
   


Підтримка 24/7

Зв'язок з нами 24 години на добу

Безпечний спосіб оплати

100% безпечні платежі

При сумі заказу від 2000 грн. доставка безкоштовна!

Характеристики
 • Технические характеристики
 • Вага60 шт
Опис

Опис

 • Пробіотики LactoBif® 5 від California Gold Nutrition
 • Містить 8 активних штамів пробіотиків, зокрема 5 штамів лактобактерій і 3 штами біфідобактерій
 • 5 млрд КУО в 1 рослинній капсулі
 • Покращує травлення та підтримує здоров’я кишечника*
 • Підтримує імунну систему*
 • Підходить для вегетаріанців
 • Не містить молочних продуктів, глютену, ГМО та сої
 • Виготовлено на підприємстві, яке має реєстрацію сучасної належної виробничої практики (cGMP) і проходить незалежні перевірки
 • Гарантія 100 % Gold Guarantee


Ваш організм містить безліч корисних бактерій, які підтримують важливі функції, але природна мікрофлора може стати незбалансованою, що часто призводить до неприємних наслідків для травлення. Пробіотики LactoBif® 5 від California Gold Nutrition допомагають підтримувати баланс у кишечнику, збільшуючи в ньому кількість корисних бактерій, що може сприяти зміцненню травної та імунної систем, а також полегшити поширені симптоми порушення травлення*.

Переваги приймання пробіотиків
Ця запатентована суміш бактерій містить кілька корисних штамів пробіотиків. Наш засіб містить ацидофільні лактобактерії (Lactobacillus acidophilus), один із найвідоміших пробіотиків. Цей штам має антимікробні та противірусні властивості, які підтримують імунну систему та запобігають захворюванням*. Крім того, ми додали ще один добре відомий штам, біфідобактерії лонгум (Bifidobacterium longum), який може підтримувати здоров’я кишечника завдяки виробленню молочної та оцтової кислот*. Наша унікальна суміш розроблена для підтримки здоров’я травної системи та може допомогти зменшити такі поширені проблеми з травленням, як розлад шлунка, газоутворення, запор, діарея та здуття живота.

Пробіотики LactoBif® 5 від California Gold Nutrition містять 8 активних пробіотичних штамів, включно з 5 штамами лактобактерій і 3 штамами біфідобактерій. Кожна рослинна капсула містить 5 млрд КУО, які постачаються до організму, щоб гарантувати необхідну кількість корисних бактерій.


Рекомендації із застосування

Приймайте по 1 вегетаріанській капсулі в день незалежно від споживання їжі. Найкраще приймати згідно з указівками кваліфікованого медичного працівника.

Примітка. Продукти LactoBif містять порошок, колір якого не повністю білий, а часто має жовтий відтінок або вкраплення, оскільки містить багато штамів пробіотиків, а також інші інгредієнти, необхідні для капсулювання порошкової суміші.
Під час виготовлення цього продукту не використовуються молоко, яйця, риба, молюски і ракоподібні, деревні горіхи, арахіс, пшениця, соя та глютен. Виробляється на підприємстві, що має реєстрацію сучасної належної виробничої практики (cGMP) та проходить незалежні перевірки, де може здійснюватися обробка інших продуктів, які містять ці алергени або інгредієнти.

Попередження
Ефективність гарантована до закінчення терміну придатності за умови зберігання в сухому прохолодному місці при температурі 25 °C (77 ºF) або нижче.

Продукт не обов’язково зберігати в холодильнику, але це настійно рекомендовано. Вплив зберігання при температурі, вищій за рекомендовану, може спричинити псування продукту і зменшення кількості живих та активних пробіотичних бактерій. Ефективність гарантована до закінчення терміну придатності за умови зберігання в сухому прохолодному місці при температурі 25 °C (77 ºF) або нижче.

Технические характеристики
Вага 60 шт

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.