Змінний картридж до Системи очищення води eSpring

Безкоштовна доставка
  • ESPRING
  • Виробник:  ESPRING
  • Доступність:  На складі
  • Код товара:  100186

5700 грн.  6555 грн.
 Знайшли дешевше?
   


Підтримка 24/7

Зв'язок з нами 24 години на добу

Безпечний спосіб оплати

100% безпечні платежі

При сумі заказу від 2000 грн. доставка безкоштовна!

Опис

Запатентований у США змінний фільтр з блоку багаторівневого активованого спресованого вугілля. Працює протягом року або доки очистить 5000 літрів води залежно від того, що з цього настане раніше.

На змінний фільтр до Системи очищення води eSpring поширюється 90-денна Гарантія задоволення якості продукції Amway, термін якої відраховується з моменту покупки. Якщо ви не задоволені даним товаром, будь ласка, поверніть * його протягом 90 (дев'яноста) днів з моменту його покупки відповідно до правил повернення продукції.

Як дізнатися, коли потрібно замінити картридж?

Система електронного моніторингу відстежує термін експлуатації системи, аби точно визначити, скільки часу залишилось служити картриджу. Коли картридж потребує негайної заміни, тоді система подає як візуальні, так і звукові сигнали: блимання червоного символу супроводжується звуковим сигналом і в результаті користувач не мусить здогадуватися, коли настане час заміни!

У чому унікальність системи очищення води eSpring? Експерти погоджуються, що ця система очищення води поєднує в собі не просто всі необхідні і найпрогресивніші властивості, але й масу переваг. Головний критерій – якість роботи. І тут важливо відмітити надійність системи eSpring, що булла незалежно протестована і сертифікована двома провідними світовими організаціями у сфері очищення води – WQA (Асоціація з питань якості води) іNSF (Світовий фонд із захисту прав споживачів і контролю якості товарів, що впливають на здоров’я людини).
Змінний фільтр з багаторівневого блока спресованого активованого вугілля, запатентований у США, розрахований на те, щоб очистити п’ять тисяч літрів води, а це приблизно дорівнює цілому року роботи для сім’ї із шести чоловік. 

Також система оснащена префільтром , який розроблений спеціально для того, щоб попередити передчасне закупорювання картриджу, через підвищений вміст осадових та щiльних часток, що містяться у водопровідній воді. У картридж вбудований «розумний » електронний чіп, який повiдомляє вам, коли треба замiнити картридж. .Індуктивне електронне з'єднання дозволяє обійтися без проводів при приєднанні УФ-лампи та системи. Використання технологiї ультрафiолетового (УФ) опромiнення виводить eSpring на наступний, вищий щабель порiвняно з iншими побутовими системами очищення води, дозволяючи досягти того, чого не можна зробити за допомогою лише вугiльного фiльтра, – знищити мiкроорганiзми (знищує до 99,99% бактерiй та вiрусiв, котрi можуть потрапити в наш органiзм з питною водою).


Окрім того, система eSpring обладнана світлодіодним дисплеєм та автономним електронним модулем які покажуть всю необхідну інформацію про стан системи.
Завдяки сучасному дизайну і компактним розмірам система eSpring буде чудово виглядати на будь-якій кухні, вона легко встановлюється як на стільниці, так і під нею .

В залежності від типу кухні і монтажного обладнання може знадобитися професійна установка.

eSpring є найпопулярнішою у світі маркою побутових систем очищення води.*

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Завдяки дизайну Системи очищення води eSpring заміна картриджу є надзвичайно простою процедурою і не потребує особливих зусиль. Просто зніміть кришку, зніміть електронний модуль, вийміть трубки, відгвинтіть шайбу і за допомогою ручки на тримачі підніміть і вийміть картридж і тримач.


Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.