Зубна паста "Активний захист від карієсу" Biorepair Advanced Active Shield Anti-Cavities

75 мл
  • Доступність:  На складі
  • Код товара:  03027
  • 75 мл

270 грн.  291 грн.
 Знайшли дешевше?
   


Підтримка 24/7

Зв'язок з нами 24 години на добу

Безпечний спосіб оплати

100% безпечні платежі

При сумі заказу від 2000 грн. доставка безкоштовна!

Характеристики
  • Технические характеристики
  • Вага75 мл
Опис

Зубна паста "Активний захист від карієсу" спеціалізованого призначення. Завдяки високому рівню абразивності паста ідеально усуває наліт, особливо у випадках галітозу*.

При досить високому (113) рівні абразивності паста повністю безпечна для емалі, оскільки містить частинки microRepair®, які миттєво вбудовуються в емаль зубів та відновлюють її, тим самим нівелюючи ефект високої абразивності. Таким чином, паста ідеально очищає від нальоту та перешкоджає його утворенню завдяки інтенсивній антибактеріальній функції, а також відновлює емаль.

Також паста рекомендована при курінні та частому вживанні фарбуючих напоїв (наприклад, кави).

*Галітоз - ознака деяких захворювань органів травлення у людини (або тварин), що супроводжуються інтенсивним зростанням числа бактерій у ротовій порожнині і, як наслідок наявністю великої кількості нальоту та неприємним запахом із порожнини рота.

Формула Biorepair®Scudo Attivo спеціально розроблена для боротьби з кислотами цукрів та карієсогенними бактеріями.

Зубна паста Biorepair® містить частинки microRepair®, до складу яких входять іони цинку (Zn). Частинки microRepair® закріплюються на емалі завдяки своїй голчастій формі (ідентична форма натурального гідроксиапатиту емалі) і залишаються на поверхні протягом 24 годин. Коли рівень pH в ротовій порожнині знижується (наприклад, під час сну) кристали microRepair® розпадаються на кальцій, фосфати та цинк.

Кальцій та фосфати вступають у реакцію та відновлюють емаль зубів, іони цинку звільняються та впливають на бактеріальне середовище, пригнічуючи його розмноження, тим самим не даючи утворюватися нальоту. Таким чином, відновлюється рівень кислотності pH, зуби захищені від бактерій та карієсу, зберігаючи свіжість дихання.

До складу входить речовина Zn(PCA)**, яка пригнічує ріст та активність бактерій, що є основною причиною розвитку зубного нальоту та, як наслідок, карієсу.

**Zn(PCA) - цинкова сіль піролідон-карбонової кислоти.

У зубній пасті також міститься ксилітол, який протистоїть бактеріям Streptococcus Mutants, активність яких призводить до демінералізації та руйнування емалі.

Технические характеристики
Вага 75 мл

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.