Розторопша плямиста NUTRILITE

60 шт
  • NUTRILITE
  • Виробник:  NUTRILITE
  • Доступність:  На складі
  • Код товара:  101831
  • 60 таблеток

1638 грн.  2031 грн.
 Знайшли дешевше?
   


Підтримка 24/7

Зв'язок з нами 24 години на добу

Безпечний спосіб оплати

100% безпечні платежі

При сумі заказу від 2000 грн. доставка безкоштовна!

Характеристики
  • Технические характеристики
  • Вага60 шт
Опис

Печінка є основною біохімічною лабораторією організму, тобто основним органом, відповідальним за процес перетворення більшості речовин, що потрапляють в організм з їжею та напоями або утворюються у процесі метаболізму. Саме в печінці відбувається обмін 2/3 всіх ксенобіотиків, які потрапляють в організм (ксенобіотики – чужорідні речовини, від гр. xenos — чужий і bios — життя). До ксенобіотиків належать хімічні речовини, які знаходяться у повітрі, продуктах харчування, ліках і тд. У осіб віком понад 45-60 років знижується здатність печінки до детоксикації та виведення ксенобіотиків, а у віці 60-80 років цей процес ще більше послаблюється. Для харчової корекції та профілактики уражень печінки доцільно використовувати рослинні гепатопротектори, тобто рослини, які мають виражену захисну дію на печінку (від лат. hepar– печінка і protecto– захищати). Найвідомішим представником рослинних гепатопротекторів є розторопша плямиста, або молочний чортополох. 


Технические характеристики
Вага 60 шт

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

Вживайте по одній капсулі в день під час споживання їжі


Застереження

Зберігайте у недоступному для дітей місці. Цей продукт не може замінити повноцінного харчування. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Зберігайте пляшечку щільно закритою.

Вагітним жінкам, жінкам-годувальницям, а також особам, які приймають ліки для розрідження крові, перед вживанням слід отримати консультацію лікаря.


Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.