Змінна упаковка на 62 дня NUTRILITE DOUBLE X

Безкоштовна доставка
 • NUTRILITE
 • Виробник:  NUTRILITE
 • Доступність:  На складі
 • Код товара:  292409
 • 372 таблетки

3640 грн.  3899 грн.
 Знайшли дешевше?
   


Підтримка 24/7

Зв'язок з нами 24 години на добу

Безпечний спосіб оплати

100% безпечні платежі

При сумі заказу від 2000 грн. доставка безкоштовна!

Опис

NUTRILITE DOUBLE X – це дієтична добавка, яка містить збалансоване поєднання 12 необхідних вітамінів і 10 мінералів. Вона збагачена комплексом PhytoBlendособливим поєднанням 22 рослин, отриманим із фруктів, овочів і лікувальних трав, які не завжди просто включити у щоденний раціон.

Дієтична добавка NUTRILITE DOUBLE X робить ваш раціон різноманітнішим, надаючи рослинні елементи з усіх 5 кольорових груп: зеленої, білої, жовтої, червоної та фіолетової. Кожна кольорова група забезпечує цінні поживні речовини. Усі рослинні інгредієнти збираються на екологічних фермах NUTRILITE або NutriCert, де не використовуються токсичні хімікати та пестициди. Ми вважаємо, що саме це допомагає нам вирощувати міцні рослини, які мають високу поживну цінність.

Під час стресу або сезонних змін NUTRILITE DOUBLE X забезпечує основні поживні речовини для підтримки хорошого самопочуття.

DOUBLE X – це полівітамінний мультимінеральний комплекс із фітонутриєнтами п'яти груп кольорів, що є №1 за обсягом продажу у світі.1


Переваги продукту

NUTRILITE DOUBLE X розроблений, щоб допомогти вам усунути дефіцит поживних речовин і фітонутрієнтів. Це дає змогу відновити ваш внутрішній баланс і збагатити ваш природний потенціал.
 

Ця дієтична добавка забезпечує вашому організму всебічну підтримку.

 • Робота мозку: йод підтримує когнітивну функцію організму. Вітамін В12 сприяє нормалізації психологічного стану.
 • Нервова система: мідь підтримує належне функціонування нервової системи.
 • Імунна система: вітамін С сприяє належному функціонуванню імунної системи. 
 • Обмін речовин: ніацин сприяє нормальному виділенню енергії в процесі метаболізму. 
 • Керування запальними реакціями: куркумін допомагає керувати запальними реакціями.
 • Травлення та печінка: кальцій підтримує нормальне функціонування ферментів травлення. Розмарин і куркумін допомагають підтримувати нормальне функціонування печінки.
 • Клітини: кальцій відіграє важливу роль у процесі поділу і диференціації клітин.
 • Оксидативний стрес: вітамін E сприяє захисту клітин від ушкодження внаслідок окислення.
 • Серце: вітамін В6 підтримує належний обмін гомоцистеїну, а тіамін сприяє нормальній роботі серця.
 • Кістки: вітамін D відіграє важливу роль у збереженні здоров’я кісток.
 • М’язи: магній сприяє нормальному функціонуванню м’язів.
 • Зір: вітамін A допомагає підтримувати хороший зір.
 • Шкіра, волосся та нігті: біотин сприяє збереженню здорової шкіри та волосся. Вітамін C підтримує нормальне формування колагену, що сприяє здоровому функціонуванню шкіри. Селен і цинк сприяють підтриманню здорового стану нігтів.
 • Збалансований гормональний фон: вітамін В6 підтримує нормальну регуляцію гормональної активності, пантотенова кислота сприяє нормальному синтезу та метаболізму гормонів-стероїдів, вітаміну D та деяких нейромедіаторів.

Додатково нагадуємо про загальну важливість розмаїтого збалансованого раціону та ведення здорового способу життя.

 

Чому дієтична добавка неодмінно вам сподобається?

Організм людини  – це екосистема, яка постійно дбає про підтримку внутрішнього балансу для оптимального функціонування.

Тому правильне харчування є дуже важливим. Сьогодні збалансований та різноманітний раціон є необхідним для вашого фізичного здоров'я і розумової діяльності, а також для загального гарного самопочуття протягом багатьох років .

Фактично 3 з 4 дорослих у світі не споживають щодня щонайменше 5 порцій фруктів та овочів, що рекомендовано Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ)*1. Ось чому вам може знадобитися допомога в отриманні повного комплексу поживних речовин і вторинних рослинних компонентів, які називаються фітонутрієнтами.

NUTRILITE DOUBLE X містить рослинні компоненти та фітонутрієнти з рослин усіх 5 кольорових груп: зеленої, білої, жовтої, червоної та фіолетової.

NUTRILITE DOUBLE X може допомогти вам усунути потенційний дефіцит вітамінів, мінералів і фітонутрієнтів, підтримуючи внутрішній баланс вашого тіла та збагачуючи ваш природний потенціал.


Факти для вас

Переважна більшість дорослих (58-88%) у всьому світі повідомляють, що вони споживають менше мінімальних 5 порцій фруктів і овочів щодня, що рекомендовано Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ)2.

Фрукти та овочі – це багаті джерела вітамінів, мінералів і вторинних рослинних компонентів, які називаються фітонутрієнтами.

Оскільки ви заслуговуєте на найкраще харчування, ми контролюємо весь процес – від насінини до кінцевого продукту, щоб забезпечити найвищу якість продукту.
 

 • Усе починається зі спеціально відібраного насіння, яке вирощене на правильній глибині в хорошому ґрунті на екологічних фермах. Ми вважаємо, що саме це допомагає нам вирощувати міцні рослини, які мають високу поживну цінність.
 • Усі рослинні складники походять з екологічних ферм NUTRILITE або NutriCert, де не використовуються токсичні хімікати та пестициди.
 • Ми збираємо рослини, коли вони досягають максимального рівня росту. При цьому використовуються ті їх частини, які містять  найбільше фітонутрієнтів. Рослини переробляють одразу після збору за допомогою найсучаснішого обладнання.
 • Наші науковці постійно шукають нові способи підвищення цінності натуральних складників, поєднуючи незамінні вітаміни і мінерали з рослинними фітонутрієнтами.
 • Ми дбаємо про безпеку продукту, тому проводимо багато тестувань. Перш ніж DOUBLE X потрапляє до вас, ми проводимо близько 2000 тестів на одиницю виробництва, починаючи з рослинного матеріалу.

Під час стресу або сезонних змін вам може знадобитися допомога у відновленні вашого внутрішнього балансу, щоб ваше тіло і розум могли працювати належним чином.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО СПОЖИВАННЯ:

Дорослим вживати по одній таблетці вітамінів, одній таблетці мінералів та одній таблетці фітонутрієнтів двічі на добу під час споживання їжі.

Зберігайте у недоступному для дітей місці.

Дієтичні добавки не можуть використовуватись як заміна збалансованого та розмаїтого раціону харчування і ведення здорового способи життя.

Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не беріть упаковку, якщо печатки з коробки зірвано або пакетики з фольги розірвано. Зберігайте таблетки у пакетиках з фольги. Зберігайте у сухому прохолодному місці.


Підписка на новини:

Натискаючи на кнопку «Підписатися», я даю згоду на обробку персональних даних.